Polgármesteri Hivatal |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Kabos Tímea | 5 | Szatmár | 10-es Számú Általános Iskola |
2 | Keresztes Anna Dorottya | 5 | Szilágy | Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Zilah |
3 | Nagy Blanka | 5 | Hargita | Tivai Nagy Imre Szakközépiskola, Csíkszentmárton |
4 | Szilágyi Máté Sámuel | 5 | Hargita | Benedek Elek Tanítóképző, Székelyudvarhely |
5 | Winkler Máté | 5 | Bihar | Horváth János Elméleti Líceum, Margitta |
6 | Gorbai Zsófia | 6 | Kolozs | Sigismund Toduta Zenei Főgimnáziu, Kolozsvár |
7 | Kabai Tünde | 6 | Szatmár | Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti |
8 | Kész Sarolta | 6 | Hargita | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda |
9 | Rázmán Attila-Botond | 6 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
10 | Tompos Tamara | 6 | Hargita | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda |
11 | Babota-László Dóra | 7 | Hargita | Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda |
12 | Giliga Orsolya | 7 | Maros | Római Katolikus Teológiai Líceum, Marosvásárhely |
13 | Nagy Brigitta Rebeka | 7 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
14 | Osváth Mihály | 7 | Hunyad | Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva |
15 | Sallai Krisztina | 7 | Arad | Csiky Gergely Főgimnázium, Arad |
16 | Tarr Blanka | 7 | Szatmár | Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti |
17 | Fuci Anita | 8 | Máramaros | Nicolae Iorga Általános Iskola, Nagybánya |
18 | Kassay Anna | 8 | Hargita | Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda |
19 | Kovács Petra | 8 | Kovászna | Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy |
20 | Müller Á. Ágnes | 8 | Beszterce-Naszód | Andrei Mureșanu Főgimnázium, Beszterce |
21 | Tankó Karola | 8 | Kovászna | Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy |
22 | Balogh Ádám | 9 | Szatmár | Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti |
23 | Bogdán Ágnes | 9 | Szilágy | Silvánia Főgimnázium, Zilah |
24 | Burkhardt R. Zsofia | 9 | Kolozs | Kolozsvári Református Kollégium |
25 | Kurucz Csenge-Dorottya | 9 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
26 | László István | 9 | Szatmár | Nagykárolyi Elméleti Líceum |
27 | Kerekes Krisztina | 10 | Hargita | Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely |
28 | Kozsokár Hanna | 10 | Kovászna | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy |
29 | Kurunczi Viktória | 10 | Arad | Csiky Gergely Főgimnázium, Arad |
30 | Péter Anna Fanni | 10 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
31 | Szász Borbála | 10 | Szilágy | Silvánia Főgimnázium, Zilah |
32 | Finta Klára-Enikő | 11 | Kolozs | János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár |
33 | Fűstős Paul-Gabriel | 11 | Kolozs | Kolozsvári Református Kollégium |
34 | Laczkó Emőke | 11 | Hargita | Benedek Elek Pedagógiai Líceum, Székelyudvarhely |
35 | Miheler Dóra-Andrea | 11 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
36 | Szabó Ivett | 11 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
37 | Bogdán Eszter | 12 | Szilágy | Silvánia Főgimnázium, Zilah |
38 | Dénes Anita | 12 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
39 | Kovács Péter Zoltán | 12 | Szatmár | Nagykárolyi Elméleti Líceum |
40 | Schmidt Anita | 12 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
RMDSZ-különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Kabos Tímea | 5 | Szatmár | 10-es Számú Általános Iskola |
2 | Keresztes Anna Dorottya | 5 | Szilágy | Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Zilah |
3 | Nagy Blanka | 5 | Hargita | Tivai Nagy Imre Szakközépiskola, Csíkszentmárton |
4 | Szilágyi Máté Sámuel | 5 | Hargita | Benedek Elek Tanítóképző, Székelyudvarhely |
5 | Winkler Máté | 5 | Bihar | Horváth János Elméleti Líceum, Margitta |
6 | Gorbai Zsófia | 6 | Kolozs | Sigismund Toduta Zenei Főgimnáziu, Kolozsvár |
7 | Kabai Tünde | 6 | Szatmár | Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti |
8 | Kész Sarolta | 6 | Hargita | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda |
9 | Rázmán Attila-Botond | 6 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
10 | Tompos Tamara | 6 | Hargita | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda |
11 | Babota-László Dóra | 7 | Hargita | Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda |
12 | Giliga Orsolya | 7 | Maros | Római Katolikus Teológiai Líceum, Marosvásárhely |
13 | Nagy Brigitta Rebeka | 7 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
14 | Sallai Krisztina | 7 | Arad | Csiky Gergely Főgimnázium, Arad |
15 | Tarr Blanka | 7 | Szatmár | Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti |
16 | Fuci Anita | 8 | Máramaros | Nicolae Iorga Általános Iskola, Nagybánya |
17 | Kassay Anna | 8 | Hargita | Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda |
18 | Kovács Petra | 8 | Kovászna | Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy |
19 | Müller Á. Ágnes | 8 | Beszterce-Naszód | Andrei Mureșanu Főgimnázium, Beszterce |
20 | Tankó Karola | 8 | Kovászna | Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy |
21 | Balogh Ádám | 9 | Szatmár | Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti |
22 | Bogdán Ágnes | 9 | Szilágy | Silvánia Főgimnázium, Zilah |
23 | Burkhardt R. Zsofia | 9 | Kolozs | Kolozsvári Református Kollégium |
24 | Kurucz Csenge-Dorottya | 9 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
25 | László István | 9 | Szatmár | Nagykárolyi Elméleti Líceum |
26 | Kerekes Krisztina | 10 | Hargita | Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely |
27 | Kozsokár Hanna | 10 | Kovászna | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy |
28 | Kurunczi Viktória | 10 | Arad | Csiky Gergely Főgimnázium, Arad |
29 | Péter Anna Fanni | 10 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
30 | Szász Borbála | 10 | Szilágy | Silvánia Főgimnázium, Zilah |
31 | Finta Klára-Enikő | 11 | Kolozs | János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár |
32 | Fűstős Paul-Gabriel | 11 | Kolozs | Kolozsvári Református Kollégium |
33 | Laczkó Emőke | 11 | Hargita | Benedek Elek Pedagógiai Líceum, Székelyudvarhely |
34 | Miheler Dóra-Andrea | 11 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
35 | Szabó Ivett | 11 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
36 | Bogdán Eszter | 12 | Szilágy | Silvánia Főgimnázium, Zilah |
37 | Dénes Anita | 12 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
38 | Farkas Réka-Krisztina | 12 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
39 | Kovács Péter Zoltán | 12 | Szatmár | Nagykárolyi Elméleti Líceum |
40 | Schmidt Anita | 12 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
Communitas Alapítvány különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Kovács Péter Zoltán | 12 | Szatmár | Nagykárolyi Elméleti Líceum |
Datura különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Dénes Eszter | 5 | Bihar | Nicolae Bălcescu Általános Iskola, Nagyvárad |
2 | Kiss Anna | 6 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
3 | Marucza Julianna | 7 | Bákó | Dani Gergely Általános Iskola |
4 | Koszma Melinda | 8 | Szatmár | Mezőfényi Általános Iskola |
5 | Mészáros Letícia Izabella | 9 | Arad | Csiky Gergely Főgimnázium, Arad |
6 | Ungvári Rebeka | 10 | Kovászna | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy |
7 | Vén-Vinceffy Anna | 11 | Kovászna | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy |
8 | Molnár Balázs | 12 | Kovászna | Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely |
Bocskai Alapítvány különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Farkas Erika | 5 | Brassó | 15-ös Általános Iskola, Brassó |
2 | Volcsuk Dora | 6 | Máramaros | Leöwey Klára Elméleti Líceum, Máramarossziget |
3 | Szász-Bencze Brigitta | 7 | Hargita | Bethlen Gábor Általános Iskola, Székelyudvarhely |
4 | Nagy Johanna | 8 | Kolozs | Sigismund Toduţă Zenelíceum, Kolozsvár |
5 | Both Kriszta | 9 | Hargita | Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely |
6 | Uhelszki Krisztina | 10 | Beszterce-Naszód | Andrei Mureșanu Főgimnázium, Beszterce |
7 | Nagy T. Márta | 11 | Maros | Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely |
8 | Both Eszter-Orsolya | 12 | Kolozs | János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár |
Megyei RMDSZ különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Oláh Badi Anita | 5 | Kovászna | Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy |
2 | Jáger Kristóf | 6 | Kovászna | Gaál Mózes Általános Iskola, Barót |
3 | Márton Anna-Rózsa | 7 | Hunyad | Mihai Eminescu Főgimnázium, Petrozsény |
4 | Bucescu Andrea | 8 | Brassó | Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó |
5 | Csapó Krisztina Boglárka | 9 | Szilágy | Silvánia Főgimnázium, Zilah |
6 | Basa Laura | 10 | Fehér | Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed |
7 | Gál Szilvia | 11 | Kovászna | Baróti Szabó Dávid Szakközépiskola, Barót |
8 | Demeter Hanna | 12 | Máramaros | Németh László Elméleti Líceum, Nagybánya |
Pro Zselyk különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Gergely Nóra | 5 | Kolozs | Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Kolozsvár |
2 | Szabó Sára | 6 | Arad | Móra Ferenc Általános Iskola, Újzimánd |
3 | Pál Katinka Szidónia | 7 | Kovászna | Borbáth Károly Általános Iskola, Vargyas |
4 | Mester Erika | 8 | Hunyad | Mihai Eminescu Főgimnázium, Petrozsény |
5 | Joós Krisztina | 9 | Brassó | Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó |
6 | István Zsuzsanna | 10 | Bihar | Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad |
7 | Sándor Szende | 11 | Hargita | Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely |
8 | Sándor Dávid | 12 | Hargita | Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely |
Beszterce Művelődési Alapítvány különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Marucza Julianna | 7 | Bákó | Dani Gergely Általános Iskola |
2 | Osváth Mihály | 7 | Hunyad | Téglás Gábor Elméleti Líceum, Déva |
3 | Uhelszki Krisztina | 10 | Beszterce-Naszód | Andrei Mureșanu Főgimnázium, Beszterce |
Szórvány-különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Müller Á. Ágnes | 8 | Beszterce-Naszód | Andrei Mureșanu Főgimnázium, Beszterce |
2 | Basa Laura | 10 | Fehér | Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed |
3 | Molnos Ibolya | 11 | Szeben | Octavian Goga Főgimnázium, Nagyszeben |
RMDSZ Bukaresti Nőszervezet különdíj |
Ssz. | Név | Osztály | Megye | Iskola |
1 | Prunache Anna Eveline | 8 | Bukarest | Ady Endre Elméleti Líceum |